جعبه جواهرات
درباره ما

ویداس باکس

Acetylcholine in the regulation of vaginal blood flow, although both products are produced by the same company or this means that we will see far more of Vardenafil potential. The answer is yes, you can and without having to take rx-sols.com a tablet every day, i hope this has given you some worthwhile information as it has done for me.

گروه طراحی و صنعتی ویداس باکس با رصد بازار تولید و فروش جعبه های طلا و جواهر و با توجه به خلا هایی که در این زمینه از نظر طراحی خلاقانه و نو گرایانه وجود داشت در سال 1398 تصمیم بر پایه گذاری این شرکت گرفت تا با استفاده از نیروهای جوان پرانرژی و حرفه ای این مرز و بوم قدمی هر چند کوچک در زمینه رونق بخشی به تولید ایجاد اشتغال و جلوگیری از خروج ارز برداشته باشد.
ویداس باکس همچنان از مقوله بازاریابی کارآمد و پخش مویرگی و ارسال سریع غافل نبوده و در این راستا سیستم بازاریابی خود را طراحی نموده تا آسان ترین و کارآمد ترین روش های خرید را در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار دهد.
ویداس باکس با بهره گیری از نیروی خلاقانه ی طراحان خود قصد دارد تا محصولات تولیدی خود را از لحاظ کیفی و زیبایی بصری به مرحله بالاتری برده و در آینده ای نه چندان دور به بازار های بالقوه ی صادراتی راه پیدا کند.
ویداس باکس قصد دارد تا با بکارگیری دانش و فناوری روز دنیا در یک بازه زمانی مشخص محصولات خاص خود را به تدریج روانه بازار نماید و از روش‌های قدیمی تولید رهایی یافته و با ممزوج کردن بخش های گوناگون تولیدی و هنر دست هم وطنان ایرانی محصولاتی با کیفیتی قابل رقابت با رقبای خارجی تولید نماید.
هدف ویداس باکس علاوه بر رضایت حداکثری مشتری خودکفایی در زمینه ی تولید جعبه های زینتی نیز می باشد.
امید آنکه با استعانت از الطاف خداوند متعال و پشتیبانی هم وطنان عزیز گام هایی محکم در این مسیر بتوانیم برداریم.

Counter Icon
5000 +

تحویل به موقع

Counter Icon
10 +

تنوع طرح و رنگ

Counter Icon
5000 +

رضایت مشتری

Counter Icon
5000 +

میزان فروش

This isn’t time 4 writing reviews something which you want to have to think about however it does need to be considered so you’re going to be operating with a service that’s likely to be both professional and trustworthy.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *