جعبه جواهرات
درباره ما

ویداس باکس

گروه طراحی و صنعتی ویداس باکس با رصد بازار تولید و فروش جعبه های طلا و جواهر و با توجه به خلا هایی که در این زمینه از نظر طراحی خلاقانه و نو گرایانه وجود داشت در سال 1398 تصمیم بر پایه گذاری این شرکت گرفت تا با استفاده از نیروهای جوان پرانرژی و حرفه ای این مرز و بوم قدمی هر چند کوچک در زمینه رونق بخشی به تولید ایجاد اشتغال و جلوگیری از خروج ارز برداشته باشد.
ویداس باکس همچنان از مقوله بازاریابی کارآمد و پخش مویرگی و ارسال سریع غافل نبوده و در این راستا سیستم بازاریابی خود را طراحی نموده تا آسان ترین و کارآمد ترین روش های خرید را در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار دهد.
ویداس باکس با بهره گیری از نیروی خلاقانه ی طراحان خود قصد دارد تا محصولات تولیدی خود را از لحاظ کیفی و زیبایی بصری به مرحله بالاتری برده و در آینده ای نه چندان دور به بازار های بالقوه ی صادراتی راه پیدا کند.
ویداس باکس قصد دارد تا با بکارگیری دانش و فناوری روز دنیا در یک بازه زمانی مشخص محصولات خاص خود را به تدریج روانه بازار نماید و از روش‌های قدیمی تولید رهایی یافته و با ممزوج کردن بخش های گوناگون تولیدی و هنر دست هم وطنان ایرانی محصولاتی با کیفیتی قابل رقابت با رقبای خارجی تولید نماید.
هدف ویداس باکس علاوه بر رضایت حداکثری مشتری خودکفایی در زمینه ی تولید جعبه های زینتی نیز می باشد.
امید آنکه با استعانت از الطاف خداوند متعال و پشتیبانی هم وطنان عزیز گام هایی محکم در این مسیر بتوانیم برداریم.

Counter Icon
5000 +

تحویل به موقع

Counter Icon
10 +

تنوع طرح و رنگ

Counter Icon
5000 +

رضایت مشتری

Counter Icon
5000 +

میزان فروش

This isn’t time 4 writing reviews something which you want to have to think about however it does need to be considered so you’re going to be operating with a service that’s likely to be both professional and trustworthy.